Select Language:

Produkty dla tokarek

Oprawki Eppinger
Oprawka napędzana Eppinger z adapterem Preci-Flex

Oprawki napędzane z gniazdem PRECI-FLEX® zapewniają precyzję oraz elastyczność. Szeroka oferta adapterów pozwala w pełni wykorzystać potencjał nowoczesnych tokarek CNC.

Sprawdź szczegóły
Podtrzymki
Podtrzymka detalu Samchully

Stabilne mocowanie długich elementów przy pomocy 3-punktowego systemu podparcia używającego rolek dla wysokiego poziomu powtarzalności.

Sprawdź szczegóły
Cylindry obrotowe
Cylinder hydrauliczny Samchully

Cylindry dla tokarek z systemem przelotowym i nieprzelotowym. Pneumatyczne oraz hydrauliczne.

Sprawdź szczegóły
Uchwyty tokarskie
Uchwyt tokarski Samchully

Wysokiej jakości uchwyty tokarskie standardowe oraz uchwyty specjalne dla bardziej zaawansowanych wymagań.

Sprawdź szczegóły
Szczęki tokarskie
Szczęki tokarskie DKT

Program standardowych szczęk tokarskich do niemal wszystkich uchwytów tokarskich. Dla rozwiązań nietypowych oferujemy szczęki o specjalnej konstrukcji.

Sprawdź szczegóły

Produkty dla frezarek

Bloki z oprzyrządowaniem
Blok, kolumna z oprzyrządowaniem

Bloki stosowane w poziomych centrach obróbczych. Standardowo w wersjach na rowek teowy, siatkę gwintów bądź z systemem Zero-Point. Bloki wykonane są w zależności od potrzeb z żeliwa lub aluminium.

Sprawdź szczegóły
System Zero-Point
System ZeroPoint

System szybkiej wymiany detali z dokładnością pozycjonowania 0,005mm (5µm). Stosowany w blokach z oprzyrządowaniem lub przy użyciu płyt na stole frezarki. System można również zaadoptować do stosowania na stołach obrotowych bądź bezpośrednio na detalach.

Sprawdź szczegóły
Zaciski nisko-profilowe OK-VISE
Zaciski nisko-profilowe OK-VISE

Zaprojektowane by zmieścić się pomiędzy detalami zajmując jak najmniej miejsca. Małe w rozmiarze lecz posiadają doskonałą siłę mocowania aż do 150kN. Wszechstronne możliwości stosowania zarówno w pionowych jak i poziomych centrach frezarskich.

Sprawdź szczegóły
Stoły obrotowe Samchully
Stół obrotowy Samchully

Stoły obrotowe firmy Samchully zapewniają szybkość, precyzję indeksowania, wysoką sztywność oraz wysoką siłę mocowania. Dostępne są w wersji z własnym sterownikiem NeoCon, bądź jako płynna 4 lub 4 i 5 oś.

Sprawdź szczegóły